Otelimiz Silifke TAŞUCU Bölgesindeki En Yeni ve En Gözde Otelleri Arasındadır Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin  katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek doğu Taşucu Bölgesinde parlayan bir yıldız olma amacındadır
 
Otelimiz Mersin iline bağlı Silifke İlçesinin TAŞUCU Beldesinde Hizmet Vermektedir. Adana Havaalanına 170 km Mersin iline 100 km, Silifke ilçesine 5 km Mesafededir  (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur)

Otelimizde 35 Oda, 90 Yatak, 24 Saat Sıcak Su, Spleet Klima, LCD TV, Uydu Yayını, Wireless İnternet, Buzdolabı, Elbise Dolabı, Denize Sıfır, Otopark ve Kameralı Güvenlik Sistemi Mevcuttur.

 

 

Etkinlikler

 

Hotelimizin CİVARINDA BULUNAN tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır. Buralara düzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

 

 

Dalış İmkanı

 

Sualtı Dalış
Silifke ilçesine bağlı Taşucu mendireğinden tekne ile dalış yapılabilir.18 m derinliğe inildiğinde döküntü taşlar bulunur.Can ve mal güvenliğiniz için gerekli izinleri ve güvenlik tedbirlerini almadan dalış yapmayınız. 
 
 

 

 

Yat Turları

 

Mersin Taşucu - Tisan Tekne turlarımız her gün Taşucu limanından sabah 10 da başlar ve aksam 18:00 de geri Taşucu limanında sona erer. Tur programı dahilinde sırasıyla Boğsak koyu, Dana adası, Tisan yarım adası ve Barbaros koy larında ve adalarında yüzme ve yemek molaları verir.Bu bahsetmiş olduğumuz rota Doğu Akdeniz’in en güzel en güvenli adaları & koyları olup tamamen bakirdir. Buraların tek sahibi olan yunusları ve caretta - carettaları ve deniz foklarını görme şansınız çok yüksektir.

 

Göksu Deltası Akgöl Kuş Cenneti

 

Göksu Deltası özellikle Su Kuşları Yaşama Ortamı Olarak Uluslararası Öneme Sahip Sulak Alanlar Hakkında Sözleşme (RAMSAR) kriterlerinin birçoğunu kapsadığı için 1994 yılında Ramsar Alanı Statüsüne sahip olmuştur. Ayrıca bu alan bir defada barındırdığı kuş varlığı dikkate alındığında A sınıfı sulak alan niteliğindedir. Ramsar Sözleşmesine göre, bir defada 25.000in üzerinde su kuşunu barındıran sulak alanlar A sınıfı sulak alandır. Türkiyedeki toplam 450 kuş türünden 328i Göksu Deltasında görülmektedir.

 

Diving Facility

duiken Silifke Tasucu aangesloten op de aanlegsteiger duik met mij tot een diepte yapılabilir.18 bulunur.c het puin stenen en toestemmingen die nodig zijn voor de veiligheid van goederen en niet duiken zonder veiligheidsmaatregelen.
 
 

 

 

Yacht Tours

Mersin Taşucu - Tis de boot uit de haven van Tasucu elke dag van onze tour begint om 10 uur en terug om 18:00 Taşucu avond wordt afgesloten in de haven. Reisprogramma scope, de Bogsak donker, Beef Island, tisan schiereiland en Barbaros baaien en eilanden te zwemmen en de lunch breekt verir.Bu we reeds vermeldden, de route van de oostelijke Middellandse Zee mooiste veiligste eilanden en baaien en volledig maagd. Dit is de enige eigenaar van de dolfijnen en de onechte - uw kans om te zien zeehonden en zeeschildpadden zijn zeer hoog.

 

Göksu Akgol Bird Sanctuary

Göksu bijzonder als verblijfplaats voor watervogels en de Overeenkomst inzake watergebieden van internationale betekenis (Ramsar), die in 1994 veel van de criteria voor de Ramsar status van de locatie omvat, heeft gehad. Daarnaast is dit gebied tal van vogelsoorten op een moment, gezien de aard van de klas is wetlands. Volgens het Verdrag van Ramsar, op een tijdstip dat is het hosten meer dan 25.000 watervogels wetlands zijn wetlands klasse. 328 van de in totaal 450 vogelsoorten in Turkije wordt gezien in Göksu.